29.5.2019 - PPŽ Krčák | ||
Kategorie: T5 5.29 km, 13 kontrol | ||
1. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 33:43 |
2. | Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice | 34:01 + 0:18 |
3. | Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř | 35:25 + 1:42 |
4. | Rybář Tomáš DKP8110 Oddíl OB Kotlářka | 36:59 + 3:16 |
5. | Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice | 37:16 + 3:33 |
6. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 37:18 + 3:35 |
7. | Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha | 37:37 + 3:54 |
8. | Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka | 41:08 + 7:25 |
9. | Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky | 41:44 + 8:01 |
10. | Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice | 42:26 + 8:43 |
11. | Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava | 42:30 + 8:47 |
12. | Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 42:42 + 8:59 |
13. | Glasnák Vladimír MFP7300 Matfyz Praha | 42:57 + 9:14 |
14. | Koten Pavel RIC7200 OB Říčany | 42:59 + 9:16 |
15. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 43:01 + 9:18 |
16. | Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany | 43:13 + 9:30 |
17. | Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka | 43:22 + 9:39 |
18. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 43:27 + 9:44 |
19. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 44:19 + 10:36 |
19. | Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha | 44:19 + 10:36 |
21. | Němec Tomáš 0120001 OK SUDOP | 44:26 + 10:43 |
22. | Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 44:28 + 10:45 |
23. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 44:36 + 10:53 |
24. | Pecoldová Pavlína 0340001 Cookies & Pancakes | 45:21 + 11:38 |
25. | Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole | 45:42 + 11:59 |
26. | Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha | 45:51 + 12:08 |
27. | Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky | 45:57 + 12:14 |
28. | Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orientee | 46:03 + 12:20 |
29. | Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov | 46:22 + 12:39 |
30. | Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha | 46:33 + 12:50 |
31. | Michalský Richard RIC7703 OB Říčany | 46:56 + 13:13 |
32. | Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové | 47:19 + 13:36 |
33. | Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice | 47:52 + 14:09 |
34. | Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha | 48:37 + 14:54 |
35. | Bulva Radek 0160001 NRG | 48:51 + 15:08 |
36. | Veselý Vojtěch 0360001 Neregistrovaný | 49:10 + 15:27 |
37. | Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 49:39 + 15:56 |
38. | Dvořáček Dan 0340002 Cookies & Pancakes | 50:18 + 16:35 |
39. | Sedlecký Robert | 50:24 + 16:41 |
40. | Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka | 50:38 + 16:55 |
41. | Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja | 50:41 + 16:58 |
42. | Šafář Matěj 0380007 Radioklub OK1KYP Praha | 50:43 + 17:00 |
43. | Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem | 50:51 + 17:08 |
44. | Kosíková Eliška 0150002 GJN Borci větrem ošleha | 50:52 + 17:09 |
45. | Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha | 51:01 + 17:18 |
46. | Kopečný Mojmír TAP6402 KOB Tretra Praha | 51:16 + 17:33 |
47. | Slovák Tomáš 0050001 Traged Team | 51:36 + 17:53 |
48. | Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha | 51:45 + 18:02 |
49. | Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja | 51:48 + 18:05 |
50. | Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška | 52:03 + 18:20 |
51. | Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany | 52:11 + 18:28 |
52. | Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška | 52:19 + 18:36 |
53. | Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO | 53:22 + 19:39 |
54. | Rožková Petra RIC7575 OB Říčany | 53:26 + 19:43 |
55. | Pliska Miloš PGP6304 SK Praga | 53:32 + 19:49 |
56. | Janečková Veronika SOB7151 SOBSA | 53:52 + 20:09 |
57. | Vácha Pavel MFP7901 Matfyz Praha | 53:56 + 20:13 |
58. | Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 54:12 + 20:29 |
59. | Buňata Tomáš 0420001 1 | 54:18 + 20:35 |
60. | Janík Pavel SOB6802 SOBSA | 54:36 + 20:53 |
61. | Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany | 54:40 + 20:57 |
62. | Fröhlich Martin 0090001 Bludní tuleni | 54:42 + 20:59 |
63. | Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice | 54:53 + 21:10 |
64. | Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering | 55:16 + 21:33 |
65. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 55:55 + 22:12 |
65. | Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n | 55:55 + 22:12 |
67. | Němec Marek SOB0400 SOBSA | 55:59 + 22:16 |
68. | Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka | 56:14 + 22:31 |
69. | Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka | 56:22 + 22:39 |
70. | Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team | 56:47 + 23:04 |
71. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 57:18 + 23:35 |
72. | Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha | 57:23 + 23:40 |
73. | Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha | 57:27 + 23:44 |
74. | Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor | 57:41 + 23:58 |
75. | Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 58:09 + 24:26 |
76. | Motýl Jiří 0140001 Motýl | 58:19 + 24:36 |
77. | Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole | 58:28 + 24:45 |
78. | Kropáč Dalibor Jiří 0150003 GJN Borci větrem ošleha | 59:07 + 25:24 |
79. | Mrzena Jan 0580001 --- | 59:19 + 25:36 |
80. | Němcová Barbora SOB7550 SOBSA | 59:24 + 25:41 |
81. | Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 59:35 + 25:52 |
82. | Štembera Petr 0300001 Trosečníci | 60:08 + 26:25 |
83. | Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole | 60:31 + 26:48 |
84. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 61:06 + 27:23 |
85. | Volencová Kamila | 62:25 + 28:42 |
86. | Glas Petr | 62:54 + 29:11 |
87. | Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 63:12 + 29:29 |
88. | Soukupová Leona 0030001 OK1KYP | 63:45 + 30:02 |
89. | Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja | 64:23 + 30:40 |
90. | Votípka Václav 0170001 Leveris | 64:41 + 30:58 |
91. | Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka | 64:54 + 31:11 |
92. | Kadlec Zdeněk 0110001 SportObchod | 65:22 + 31:39 |
93. | Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem | 66:02 + 32:19 |
94. | Horáková Jana 0600001 N/A | 66:59 + 33:16 |
95. | Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha | 68:07 + 34:24 |
96. | Slámová Ester 0170007 Leveris | 68:08 + 34:25 |
97. | Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška | 68:20 + 34:37 |
98. | Blažková Kristina 0090002 Bludní tuleni | 68:31 + 34:48 |
99. | Dymáková Iva 0560001 není | 68:33 + 34:50 |
100. | Riegelová Gabriela RIC7353 OB Říčany | 69:00 + 35:17 |
101. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 70:13 + 36:30 |
102. | Vojtěchovský Martin 0590001 Dezorientovaní | 70:21 + 36:38 |
103. | Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka | 70:58 + 37:15 |
104. | Černá Kateřina HCE9850 TJ Hostivice | 71:55 + 38:12 |
105. | Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrc | 72:33 + 38:50 |
106. | Šlapáková Míša 0020001 GC | 72:43 + 39:00 |
107. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 74:23 + 40:40 |
108. | Kovář Libor 0260001 Dezorientovaní šneci | 77:12 + 43:29 |
109. | Buchtová Iva 0280001 Dezorientovaní šneci | 77:37 + 43:54 |
110. | Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice | 78:08 + 44:25 |
111. | Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha | 78:54 + 45:11 |
112. | Šťastný Pavel | 79:00 + 45:17 |
113. | Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha | 79:11 + 45:28 |
114. | Nováková Alice 0410001 jdu náhodou kolem | 82:28 + 48:45 |
115. | Šlapáková Libuše 0210001 GC | 84:05 + 50:22 |
116. | Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha | 84:56 + 51:13 |
117. | Janíková Martina SOB6750 SOBSA | 85:39 + 51:56 |
118. | Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka | 86:01 + 52:18 |
119. | Horáková Petra 0040001 SKP RAPID Praha | 94:02 + 60:19 |
120. | Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha | 103:51 + 70:08 |
121. | Šomvársky Ján TAP5500 KOB Tretra Praha | 104:43 + 71:00 |
122. | Linhartová Anna TAP0450 KOB Tretra Praha | 111:56 + 78:13 |
Medal Jakub DISK | ||
Kučera Jan DISK | ||
Blažík Radek DISK | ||
Beranová Jana 0250001 ION Group DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |